Екскурсія на факультет агротехнологій

1 березня 2017 року на факультеті агротехнологій і природокористування була проведена ознайомча екскурсія для учнів 11 і 12 класів спеціальної школи-інтернату I-III ступенів Хмельницької області.

Декан факультету Зеленський Віктор Анатолійович досить змістовно і цікаво розповів старшокласникам про історію факультету, його здобутки. Також він детально познайомив із спеціальностями, за якими навчаються студенти, розповів про переваги і перспективи, які відкриваються перед спеціалістами, які закінчують даний факультет.

До екскурсії долучились також завідувачі кафедр та викладачі факультету. Вони провели учнів по лабораторіях, познайомили їх з матеріально-технічною базою, розповіли про наукові дослідження, які проводяться на кафедрах. Діти мали можливість бути присутніми на лекції, спілкувались з викладачами та студентами. Хочеться відмітити щирість, доброзичливість та прекрасну атмосферу, в якій проходило це спілкування.

Допомогу в організації екскурсії надала доцент кафедри агрохімії, хімічних і загальнобіологічних дисциплін Коваль Т.В.

Висловлюємо щиру подяку керівництву факультету, всьому професорсько-викладацькому складу за надану нам можливість познайомитись з навчальним закладом. Сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому.

Вчитель біології та хімії вищої кваліфікаційної категорії,
вчитель ‒ методист Кам’янець-Подільської
спеціальної школи-інтернату I-III ступенів Хмельницької області