Майстер-клас від провідних компаній

В межах проекту "Університет міжнародних програм", який триває між компанією Кернел та ПДАТУ серед студентів 1 і 2 курсів скороченого терміну навчання спеціальності "Агрономія" 18 та 25 лютого 2017 року було проведено майстер-класи провідними компаніями аграрного спрямування.

Компанію Сингента представляв Горпинюк Станіслав - технічний експерт в Західному регіоні з доповіддю про насінництво соняшнику.

Компанію Монсанто представляли: Сорокопут Вадим - агроном по насінню, Гойсюк Юрій - менеджер по роботі з клієнтами крупних аграрних компаній в Хмельницькій області,  Дячук Володимир - працює у відділі розвитку продукту і технологій. В доповідях були вісвітлені питання насінницва кукурудзи, вплив на ріст, розвиток і врожайність кукурудзи стресових факторів, а також аспекти технології вирощування кукурудзи рекомендовані компацією Монсанто.