Перший випуск магістрів з землеустрою та кадастру

Вітаємо перший випуск магістрів з землеустрою та кадастру з успішним захистом дипломних робіт!

22 та 23 лютого 2017 року на кафедрі геодезії та землеустрою факультету агротехнологій і природокористування успішно пройшов захист магістерських робіт студентів зі спеціальності 8.08010103 «Землеустрій та кадастр» – перший випуск магістрів з землеустрою та кадастру.

Екзаменаційна комісія оцінивши результати студентських досліджень відзначила практичні здобутки розробок у магістерських роботах. Навколо представлених студентами результатів наукових досліджень, серед членів комісії розгортались жваві дискусії. Члени екзаменаційної комісії зауважили, що тематика та зміст магістерських робіт окреслюють новітні підходи щодо підвищення ефективності функціонування земельно-кадастрової системи, управління земельними ресурсами, використання ГІС-технологій в муніципальних утвореннях.

За результатами захисту визначені найкращі магістерські роботи, а студенти, які показали достатньо високий рівень підготовки рекомендовані для подальшого вступу до аспірантури.

Вітаємо студентів-землевпорядників з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів у роботі за обраним фахом.

Кафедра геодезії та землеустрою