Agro Animal Show

Студенти 2,3,4-х курсів коледжу Подільського ДАТУ, відділу «Агрономія», 16 лютого разом із керівником групи – Побережною Л.В. відвідали виставку «Agro Animal Show 2017. Зернові технології 2017. Фрукти. Овочі. Логістика 2017», у м. Києві, у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Виставка Agro Animal Show організована за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції. На виставці провідні українські та світові компанії презентували останні моделі техніки та обладнання, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, новітні науково-технічні розробки від профільних інститутів.

Відвідування виставок такого масштабу розширює кругозір студентів, дає можливість ознайомитися із передовими досягненнями сучасного аграрного виробництва.