МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ
І ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кафедра рослинництва, селекції та насінництва
МИКОЛАЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кафедра рослинництва та садово-паркового господарства

НАУКОВА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В РОСЛИННИЦТВІ

15 травня 2018 р.
Україна, Кам’янець-Подільський

Тематичні напрямки конференції

1. Інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур.
  2. Селекція і генетика сільськогосподарських рослин.
  3. Сучасні методи і технології в землеробстві.
  4. Агроекологія і збалансоване природокористування.
  5. Сучасні технології в садівництві і овочівництві.

Тези надсилати на електронну адресу:
Відповідальна за випуск:
д. с.-г. н., професор кафедри рослинництва, селекції та насінництва
одільського державного аграрно-технічного університету
Хоміна Вероніка Ярославівна
тел. 0963637049

Публікація тез безкоштовна. Учасникам надсилається електронний варіант наукового збірника тез та сертифікат учасника конференції.

Вимоги до оформлення матеріалів

Матеріали обсягом 1-3 повних сторінки розміщуються форматом А4 (297х210 мм), поля зверху, знизу, праворуч, ліворуч – 2,0 см. У лівому верхньому куті проставляється індекс «УДК». Нижче, через інтервал, посередині – прізвище та ініціали автора (ів), науковий ступінь, вчене звання (за наявності). Нижче без відступу e-mail автора. Далі посередині – назва організації, яку представляє автор (и). Нижче через інтервал посередині – НАЗВА РОБОТИ. Через інтервал розміщують текст тез (шрифт Tіmes New Roman, звичайний, розмір – 14 пт, інтервал одинарний, абзацний відступ 1,25 см (5 знаків). Текст має бути побудований за наступною схемою: постановка проблеми, виклад основного матеріалу, висновки. Назва файлу повинна містити прізвище першого автора. Відповідність за зміст і редакцію несе автор публікації.

Матеріали приймаються до 5 травня 2018 року. Після формування електронного збірника (15.05.2018 р.), який буде розміщено на сайті Подільського державного аграрно-технічного університету: pdatu.edu.ua та Миколаївського національного аграрного університету mnau.edu.ua.

Текст запрошення в PDF-форматі