Помер Іван Іванович Лотоцький

Шановні коллеги!

Із сумом та болем у серці повідомляємо, що пішов у вічність доктор економічних наук, професор Іван Іванович Лотоцький.

Ректорат, профспілковий комітет, професорсько-викладацький та студентський  колективи університету висловлюють свої щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Пам'ять про цю чудову людину завжди буде жити в наших сердцях!

Завтра на 13.00 відбудеться похорон. На кафедрі економіки збираються на 12.30.

ЛОТО́ЦЬКИЙ Іван Іванович народився 10. 10. 1932 р. у с.селі Покутинці Затонського, нині Віньковец. р-ну Хмельницької області– Вчений агроном-економіст, доктор економічних наук, професор, Заслужени  працівник освіти України.

Іван Іванович належав до когорти сучасних відомих вчених економістів – аграрників, які зробили вагомий внесок у розробку теоретичних основ і становлення економічної науки на сучасному етапі розвитку суспільного виробництва, формування та становлення ринкової економіки в умовах розбудови демократичної суверенної держави Україна.

В 1952 році закінчив середній спеціальний заклад – Зінківський бухгалтерський технікум Віньковецького району і отримав спеціальність бухгалтера сільського господарства. З 1956 р. по 1961 р. навчався на економічному факультеті Львівського сільськогосподарського інституту (нині Львівський державний аграрний університет) за спеціальністю 1725 "Економіка та організація сільського господарства".

З 1968 року І. І. Лотоцький працював у Подільському державному аграрно-технічному університеті (колишній Кам'янець-Подільський сільськогосподарський інститут): спочатку на посаді асистента кафедри економіки і організації сільського господарства, а потім – доцентом цієї кафедри. З 1996 рок у – професором кафедри економіки сільського господарства. У 1973–1978 рр. обіймав посаду заступника декана агрономічного факультету з економічного відділення, був першим деканом новоствореного економічного факультету.

З 2002 року – І. І. Лотоцький завідувач кафедри соціально - трудових відносин і статистики Подільської державної аграрно-технічної академії, здійснює підготовку фахівців для агропромислового комплексу. Успішно проводить підготовку кандидатів економічних наук.

З 2007 по 2012 рік завідувач кафедри економіки підприємств і соціально-трудових відносин Подільського державного аграрно-технічного університету. У 2004 році Указом Президента України Лотоцькому І.І. присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України», в цьому ж році нагороджений Почесною грамотою Верховної ради України «За особливі заслуги перед українським народом».

В Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка Лотоцький І.І. працював з 2006 року професором кафедри управління персоналом і економіки праці за сумісництвом. З 2 червня 2015 до серпня 2017 року Іван Іванович був завідувачем кафедри управління персоналом та економіки праці.

За сумлінну працю та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів і плідну науково-педагогічну діяльність Лотоцький Іван Іванович нагороджений багатьма Почесними грамотами Міністерства аграрної політики України, Хмельницької обласної державної адміністрації, різними профільними науково-методичними комісіями на Всеукраїнських конкурсах.