Подільський державний аграрно-технічний університет

Ясінецька Ірина Анатоліївна

Науковий ступінь: доктор економічних наук

Вчене звання: професор

Контактний телефон: (097)837 29 07

E-mail: pro_navch@pdatu.edu.ua

0000-0002-2996-4394

Місце і дата народження:
24 квітня 1979 року в с. Довжок Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Освіта:
Вища. У 2006 році закінчила магістратуру Подільського державного аграрно-технічного університету за спеціальністю «Облік і аудит». У 2017 році здобула кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Кандидатську дисертацію на тему: «Управління диверсифікацією як засобом забезпечення стабільного розвитку переробних підприємств» захистила у 2011 році.

В 2013 році присвоєне вчене звання доцента.

Докторську дисертацію на тему: "Постконфліктні механізми та інструментарій організації ресурсоощадною роботою в умовах переробних підприємств" захистила у 2016 році.

Напрям наукового дослідження:
Управління диверсифікацією як. засобом забезпечення стабільного розвитку переробних підприємств, постконфліктні механізми управління та інструментарій організації ресурсоощадної діяльності переробних підприємств, інформаційні системи і технології в управлінні земельними ресурсами.

Викладає навчальні дисципліни:
Інформатика;  Інформаційні системи і технології в обліку; Інформаційні технології у фаховій діяльності; Інформаційні технології в наукових дослідженнях; Управління земельними ресурсами; Кадастрова реєстраційна система;Організація використання земель.

Діяльність:

  • З 2001 року бухгалтер, а згодом економіст управлінського відділу ВАТ «Кам’янець-Подільський м’ясоконсервний комбінат».
  • З січня 2005 року оператор, а згодом асистентом кафедри інформаційних технологій.
  • З вересня 2011 р. в. о. доцента кафедри соціальної економіки та інформаційних технологій навчально-наукового інституту бізнесу і фінансів Подільського ДАТУ.
  • З 1 вересня 2011 року переведена на посаду доцента кафедри соціальної економіки і інформаційних технологій Подільського державного аграрно-технічного університету.
  • З 1 вересня 2016 року переведена на посаду завідувача кафедри геодезії та землеустрою.