Інститут післядипломної освіти та дорадництва про стажування на виробництві

До уваги науково-педагогічних працівників щодо стажування на виробництві Інститут післядипломної освіти та дорадництва   повідомляє, що відповідно до «Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів»

(Наказ МОНмолодьспорту від 24.01.2013 р., №48), «Положення про підвищення кваліфікації  (стажування) науково-педагогічних працівників ПДАТУ» (протокол засідання Вченої Ради від 30.08.2013 р., № 1), у зв´язку з необхідністю покращення відповідності системи аграрної освіти потребам виробництва, з метою формування і закріплення на практиці професійних компетентностей та вдосконалення професійних практичних навичок і вмінь зі спеціальності в умовах сучасного виробництва для проходження стажування науково-педагогічних працівників університету в умовах виробництва затверджено базові господарства (наказ від 22 грудня 2015 року, №301).

З переліком рекомендованих базових господарств можна ознайомитись в каб.№11, г.к. або за телефоном 4-32.