Заняття на філіалі ТОВ «Кабельний завод»

26 листопада 2015 року на базі ТОВ «Кабельний завод» для студентів, що навчаються за напрямом «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі» було проведене лабораторно-практичне заняття на тему «Вивчення обладнання та технології виготовлення кабельно-провідникової продукції».

Директор ТОВ «Кабельний завод» Масловський Володимир Васильович розповів студентам про історію підприємства, його структуру, ознайомив із сучасним обладнанням, представив асортимент випущеної  продукції.

В.о. доцента кафедри ремонту машин і енергообладнання Корчак Микола Миколайович розповів про основні технологічні процеси виробництва.

Студенти ознайомилися з технологічними операціями, вивчили нормативно-технічну документацію. Керівництву і фахівцям підприємства студенти задали питання на які отримали вичерпні відповіді.