Викладачі ФВМ відвідали науково-практичну конференцію у НУБІП та привітали з ювілеєм свого вчителя, знаного вченого

У Національному університеті біоресурсів і природокористування України пройшла наукова-практична конференція з питань відтворення ссавців, проведення якої співпало із святкуванням 85-річчя відомого вченого і громадського діяча, професора, члена-кореспондента НААН України, академіка ВШ України, народного депутата другого скликання Валентина Андрійовича Яблонського.

З ПДАТУ для участі конференції була направлена делегація викладачів, його учнів, у складі: декана В. В. Горюка, професора М. М. Желавського, доцента О. О. Боднара та старшого викладача В. П. Мізика. Валентин Андрійович представив учасникам конференції нову книгу «Епікріз» (з пережитого і незабутого)», у якій в публіцистичній формі на основі історичних джерел та офіційних видань (541) виклав свої враження, роздуми та міркування стосовно всього побаченого та пережитого на своєму життєвому шляху. В роботі конференції та з вітанням виступили ректор НУБІП України, професор Ніколаєнко С.М., декан факультету ветеринарної медицини академік Цвіліховський М.І, представники інших навчальних та наукових закладів. Усі доповідачі відмітили вагомий внесок професора Яблонського В.А. у ветеринарну освіту і науку, законотворчий доробок, його педагогічну та громадську діяльність.

У заключному слові Валентин Андрійович зупинився на актуальних питаннях ветеринарного акушерства та біотехнології відтворення тварин, підвів підсумок своєї 62-річної трудової, наукової, педагогічної та громадської діяльності, подякував учасникам конференції за теплі привітання.

Микола Желавський завідуючий кафедрою внутрішніх хвороб і гігієни тварин ФВМ