Зустріч студентів Коледжу ПДАТУ, відділення «Право» з учнями Кам'янець-Подільської ЗОШ №16 з метою проведення виховної бесіди «Стоп, булінг!», у рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»
100 подій до 100 років
Понеділок, 10 грудня 2018, 13:31

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.
Проект інформує громадян про їхні права та навчає, як ці права захищати. Одним з його ключових елементів є надання безоплатної правової допомоги – дієвого та ефективного механізму захисту прав кожного громадянина.

Студенти відділення "Право" Коледжу ПДАТУ у рамках цього проекту провели виховний захід для учнів Кам’янець-Подільської ЗОШ №16 на тему "СТОП, БУЛІНГ", на якому розповіли учням про поняття, небезпеку та наслідки булінгу, а також як боротися з цим негативним явищем.