Виховний захід у Коледжі ПДАТУ «Молодь обирає здоров’я»
100 подій до 100 років
Четвер, 06 грудня 2018, 21:27

6 грудня з нагоди Дня Збройних сил України у Коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету пройшов захід національно-патріотичного змісту «Молодь обирає здоров'я».

Метою заходу було розвивати у молоді патріотичну свідомість, готовність самореалізації в основних сферах життя суспільства; здійснення роботи з формування позитивних світоглядів і позицій щодо бажання вести здоровий спосіб життя; виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров'я заради  майбутнього Батьківщини.

Директор коледжу Олена Віталіївна Чубайко нагородила активних студентів грамотами, подяками та цінними подарунками.

На захід були запрошені  чоловіча команда з американського футболу Кам'янець Подільського клубу «Титани» і жіноча команда із флаг-футболу «Титаніди».

Студенти мали можливість насолодитися грою справжніх професіоналів, які продемонстрували ігрову дисципліну, вміння швидко думати і приймати рішення. Гра формує фізично сильну, розумну, цілеспрямовану та дисципліновану особистість.