«Камʼянець-Подільський – останній форт-пост УНР»
100 подій до 100 років
Понеділок, 03 грудня 2018, 22:58

У рамках проведення заходів присвячених до 100-річчя Подільського державного аграрно-технічного університету на факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві було запрошено доктора історичних наук з Подільського соціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Анатолія Юрійовича Скрипника, який прочитав лекцію для здобувачів вищої освіти та викладачів факультету на тему: "Камʼянець-Подільський – останній форт-пост УНР".

Під час лекції було висвітлено події які відбувалися у місті Камʼянець-Подільському у період з 1917−1920 років. Лекція супроводжувалась великою кількістю цікавих, оригінальних фотографій та документів того часу. Наведені історичні факти про діяльність УНР викликали жвавий інтерес у слухачів. Зустріч пройшла у теплій атмосфері із безліччю запитань та змістовних відповідей.

Прес-центр ПДАТУ